Hakkımızda

NZD İnşaat

NZD İnşaat başarıyı kurumsal ve etik değerlere bağlılıkla yakalayacağına inanmaktadır. Zamanın farkında olan bir anlayışla, bilgi birikimi yüksek uzman ekipleriyle işlerinde kaliteyi önceleyen, güvenliğe önem veren, çevreye duyarlı bir yaklaşımla inşaat, şehircilik ve enerji alanlarında iş tamamlama taahhütlerini yerine getirmektedir. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda birlikte çalıştığımız kurum, kuruluş ve iş ortaklarımıza katkılarımız ve ortaya koyduğumuz eserler bizim değerimizdir.

VİZYONUMUZ

NZD İnşaat bugünden yarını inşa ederken faaliyet gösterdiği alanlarda ulusal ve uluslararası düzeyde mühendislik ve inşaat firmaları arasında iyilerden olmanın yanında taahhütlerini eksiksiz ve zamanında yerine getirerek iş çevrelerinde takdirle izlenen güçlü bir iş ortağı olma vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat, şehircilik ve enerji alanlarında yaşam kalitesini artıran projelerle beklentileri en üst düzeyde karşılayan güvenilir bir şirket ve iş ortağı olma misyonuyla hareket etmektedir.

Misyonumuz